All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 18 inch offroad wheel rims ] match 66 Products.
20 Inch 6x114.3 6x139.7 Aluminum Alloy 4x4 Offroad Rims For toyota fj cruisier
| Name: | 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 20x9 |
| Width: | 9 Inch |
OEM 17 Inch Aftermarket Car Wheel 5x100 Rim Alloy Wheel
| Product Name: | OEM 17 Inch Aftermarket Car Wheel 5x100 Rim Alloy Wheel |
|---|---|
| MOQ: | 1 Set(4 Pcs) |
| Wheel Type: | 2021 Design |
15 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 110mm CB Concave Design
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Warranty: | 3 Years |
Aluminum Alloy Deep Concave Land Rover Alloy Wheels 6x139.7 17 Inch
| Name: | 17 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch 17 Inch |
Aluminum Alloy 15 Inch 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | Chinese Factory High Quality 15 Inch 4*4 Offroad Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Deep Dish 6 Hole 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum Alloy
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
PCD 6x139.7 Concave 20x12 Deep Concave Alloy Wheels for JEEP TOYOTA
| Product Name: | 20x12 Suv Wheels ET -44 Offroad Rim,pcd 6x139.7 4X4 Alloy Rims |
|---|---|
| PCD: | 139.7mm |
| ET: | -44 |
A356.2 Material Five Spoke 4x4 Off Road Rims Corrosion Resistant
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch |
Aluminum En 139.7 Pulgadas 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,20x9 |
| Width: | 9 Inch |
20 Inch 4x4 Off Road Rims Toyota Tacoma Tundra Alloy Wheels
| Product Name: | 17 20 Inch 4x4 Offroad Rims Alloy Wheel For Cars |
|---|---|
| Style: | 2022 New Design |
| Color: | Matt Black Or Customized |

