All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 6x139 7 rims ] match 72 Products.
20 Inch 6x139.7 Rims Aluminum Car Alloy Wheels Matte black color
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Warranty: | 3 Years |
Offroad SUV BLACK RHINO 4X4 6x139.7 Wheel Rim mirror cut finishing
| Keyword: | 4X4 6x139.7 BLACK RHINO Offroad SUV Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
20 Inch 6 Lugs Offroad Alloy Pickup Suv 6x139.7 5x150 4x4 Rim for tacoma
| Name: | 17 18 19 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Deep Dish 6 Hole 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum Alloy
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
JWL VIA 17x8 16x8 6x139.7 4x4 Off Road Rims With Pcd
| Product Name: | 2021 Hot Selling 4x4 Offroad Wheel 16x8 17x8 Offroad Wheel With Pcd 6x139.7 Alloy Wheels Car Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Matt Black Aluminium Car Alloy Wheel Rims 20 Inch PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Material: | ALLOY, Aluminum |
6x139.7 20 Inch 4X4 Car Alloy Wheels 15mm ET JWL certificated
| PCD: | 6x139.7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Warranty: | 3 Years |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 Inch 6x139.7 Aluminum Tire Rims
| PCD: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Warranty: | 3 Years |
KIPARDO 6x139.7 Casting Alloy Wheels Car A356.2 Aluminium Alloy Rims
| Product Name: | KIPARDO New Design 18 Inch Wheel Rims Casting Alloy Wheels For Car |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 60PCS |

