All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 6x139 7 rims ] match 72 Products.
Gold 9 Inch 20 Inch Rims 6 Lug For SUV Light Truck Pickups
| Name: | 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels ;4x4 Off Road Rims |
|---|---|
| SIZE: | 20x9 |
| Width: | 9 Inch;20 Inch |
Aluminum Alloy 6 Hole 4x4 Off Road Rims With Chrome Rivetrs
| PCD: | 139.7mm,150mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Material: | Aluminum Alloy |
A356.2 Aluminum Alloy 6H 20X12" 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | A356.2 Aluminum Alloy 6H 4x4 Off Road Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Finishing: | Matt Black,Matt Gun Metal,matt Bronze,Candy Red,Satin Bronze |
18 Inch 19 Inch 5x114.3 A356.2 Aluminum Rim Alloy Wheels
| Product Name: | Custom 18 Inch 19 Inch 5x112 5x114.3 Wheels Sport Cast Car Rim Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
6 Hole Alloy Offroad 6x139.7 Wheels Aluminum Alloy wheel for toyota ford
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
20 Inch 4x4 Off Road Rims Toyota Tacoma Tundra Alloy Wheels
| Product Name: | 17 20 Inch 4x4 Offroad Rims Alloy Wheel For Cars |
|---|---|
| Style: | 2022 New Design |
| Color: | Matt Black Or Customized |
Aluminum 17 Inch 6 Hole Offroad 139.7 PCD Alloy Wheels
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Warranty: | 3 Years |
9 Inch 16 Inch Chrome Rims Chrome Rivets Jeep Offroad Wheels
| ET: | 15mm, -12mm, 15mm, -12mm |
|---|---|
| Keyword: | Mesh Design With Chrome Rivets |
| Finishing: | Candy Red+chrome Rivets |
Shock Resistant 16 17 18 Inch 4x4 Off Road Rims
| Name: | KIPARDO 17 Inch 4X4 Alloy Wheels Fit 6X139.7 5X150 Offroad 16 Inch 18 Inch Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
17 18 19 20 22 Inch Staggered Alloy Wheels For Japanese Car
| Product Name: | 17x7.5 Inch Wheels With Pcd 6x139.7 Fit For Japanese Car New Design Car Alloy Wheel Rims 17 18 19 20 22inch |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

