All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 6x139 7 rims ] match 72 Products.
Aluminum Alloy Deep Concave Land Rover Alloy Wheels 6x139.7 17 Inch
| Name: | 17 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch 17 Inch |
Offroad PCD 4x4 6x139.7 Off Road Rims
| Material: | A356.2 |
|---|---|
| Color: | Customize |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
18 Inch PCD 6x139.7 SUV 4x4 Offroad Wheel For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
A356.2 Aluminum Alloy 5x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | 2021 New Design 4x4 Alloy Wheel 5x114.3 6x139.7 Offroad Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
TUV Gunmetal Suv Offroad 17 Inch 6x139.7 Concave 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | TUV Gunmetal Suv Offroad 17 Inch 6x139.7 Concave 4x4 Off Road Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Range Rover 17 Inch PCD 6x139.7 Aluminum Alloy 17 Inch Off Road Rims
| Product Name: | 22 Inch 6x139.7 Aluminum Alloy Offroad Wheel Rim |
|---|---|
| Fit For: | For Ranger Rover,Toyota Tacoma Lexus GX460 GX470 |
| Material: | A356.2 |
5 Spoke A356.2 4x4 5x127 6x139.7 OffRoad Rims for Toyota tacoma FJ Cruiser Tundra
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
17 18 19 inch 6x139.7 4x4 matt black offroad wheel Rims
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
18 Inch 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum ALLOY WHEEL
| Name: | 18 Inch 6x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims Aluminum ALLOY WHEEL |
|---|---|
| SIZE: | 18x9 |
| Width: | 9 Inch |
20x12 PCD Spinning 20 Inch 4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Rims
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Warranty: | 36 Months |

