All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ forged concave wheels rims ] match 17 Products.
17 Inch Alloy Wheel Rims,Lightweight Forged Concave Wheels Rims
| PCD: | 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | Customized |
| Warranty: | 3 Years |
Custom Deep Concave Forged Car Wheel Rim 18 - 22 Inch
| PCD: | Customizable |
|---|---|
| ET: | Customizable |
| Material: | T6061 |
18 Inch Forged Alloy Wheels For Bentley Mercedes Continental GT
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Material: | Aluminum, |
Forged Concave Alloy 20 19 18 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Forged Concave Alloy 20 19 18 Inch Staggered Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
Aftermarket 18 19 20 Inch Staggered Concave Forged Alloy Wheels
| Product Name: | Aftermarket 18 19 20 Inch Staggered Concave Forged Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customized |
Custom Concave Aluminum Alloy Forged Wheels Rims 19 Inch 5 X 112
| PCD: | 98mm-165.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm-50mm, 3mm-90mm |
| Material: | A6061-T6, A356.2 T6 Aluminum Alloy Wheel |
KIPARDO Casting Alloy Wheels 18 Inch Al Toyota Polished Milled Alloy Wheel Rim
| Product Name: | KIPARDO Polished Milled 18 Inch Al Toyota Casting Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2/Aluminum |
| Color: | SILVER |
Gold Polished Center Brushed Face Monoblock Forged Wheels With FEA Anal
| Name: | KIPARDO 18 Inch To 22 Inch Customized Gold Polished Center With Brushed Face 2 Piece Forged Concave Wheels With FEA Anal |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customize |
Fuel Saving 20 22 Inch 5×120 Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | Hot Sale 20 22 Inch Black Wheels 5x120 Aftermarket 4x4 Car Sport Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customized |
Customized 5x120 18 20 Inch Concave Alloy Wheels TS16949
| Product Name: | 5x120 18 20 Inch Concave Alloy Wheels Rims 18 45 / 120 Aa AA Aa |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |

