All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ forged concave wheels rims ] match 17 Products.
A356.2 Vossen 5x114.3 18 Alloy Rims Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | 17 18 19 Inch Vossen Aftermarket Car Mag Wheels Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
TUV Gunmetal Suv Offroad 17 Inch 6x139.7 Concave 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | TUV Gunmetal Suv Offroad 17 Inch 6x139.7 Concave 4x4 Off Road Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Custom 4×4 Offroad Aftermarket Aluminum Wheels
| Product Name: | 2020 Wholesale New Design 4*4 Offroad Alloy Wheel From China |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
15 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 110mm CB Concave Design
| PCD: | 139.7mm, 5/6*139.7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Warranty: | 3 Years |
American Sport Car Thin Spoke Concave Alloy Wheels A356.2 Aluminum 19 Inch
| Product Name: | American Sport Car Concave Thin Spoke 15 16 17 18 19 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Sport Car Concave Thin Spoke 15 Inch Casting Alloy Wheels
| Product Name: | American Sport Car Concave Thin Spoke 15 16 17 18 19 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Kipardo 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Warranty: | 3 Years |

