All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 3 piece forged aluminium wheels ] match 41 Products.
PCD 5×112 5×120 18 19 20 21 22 24 Inch 3 Piece Forged Wheels
| Product Name: | PCD 5×112 5×120 18 19 20 21 22 24 Inch 3 Piece Forged Wheels |
|---|---|
| Material: | Alloy Aluminum |
| Color: | Customized |
Lightweight Aluminum Alloy 3 Piece Forged Wheels
| Material: | Alloy Aluminum |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Finishing: | Chrome/polish/brush |
ET 25 PCD 5x112 Forged Aluminium Wheels Long Warranty
| PCD: | 112mm, 120mm, 130mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm, 59 |
| Warranty: | 3 Years |
17 Inch Machine Face Forged Aluminium Wheels corrosion resistant
| PCD: | Customized |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Warranty: | 3 Years |
Custom 1 Piece 2 Piece 3 Piece Forged Alloy Wheels
| Name: | KIPARDO Forged Alloy Wheel Customize Design 1 Piece 2 Piece 3 Piece Manufacturer 18 Inch To 24 Inch Available |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customize |
20 Inch Aftermarket 3 Piece Forged Wheels
| Material: | Alunimun,Alloy |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Finishing: | Chrome/polish/brush/machina Face |
Fuel - Efficient 17 18 19 Inch 3 Piece Forged Wheels
| Product Name: | China Manufacturer 2020 17 18 19 Inch Forged Wheels Car Alloy Rims Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | Alunimun,Alloy |
| Color: | Customized |
Brushed Black 2 Piece Forged Wheels For Racing
| Product Name: | Brushed Black 2 Piece Forged Wheels For Racing |
|---|---|
| Material: | 6061-T6 |
| Color: | Customized |
Aluminum Alloy 5×108 2 Piece Forged Wheels
| Product Name: | KIPARDO 5x108 Forged Wheels 2 Piece 24 6061t6 Monoblock 2 Piece 3 Piece Forged Rims |
|---|---|
| Material: | Alloy Aluminum |
| Color: | Customized |
Fuel Saving 18 24 Inch VOSSEN Forged Alloy Wheels
| Product Name: | Fuel Saving 18 24 Inch VOSSEN Forged Alloy Wheels |
|---|---|
| Style: | New Design |
| Color: | Silver,black,brown |

