All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] match 52 Products.
Car Mag A356.2 Aluminum 16 Inch 22 Inch Rims Alloy Wheels
| Product Name: | Factory Direct Sale Car Mag Custom 18 19 20 21 22 Inch Rims Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Light Weight 18 19 20 21 22 Inch T6061 Forged Aluminium Wheels
| Product Name: | 18 19 20 21 22 Inch Customized T6061 Aluminum Forged Wheel With PCD 5x114.3 5x120 |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customized |
18 19 20 21 22 Inch Car Deep Dish Alloy Wheels
| Product Name: | 18 19 20 21 22 Inch Car Deep Dish Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
17 18 19 20 22 Inch Staggered Alloy Wheels For Japanese Car
| Product Name: | 17x7.5 Inch Wheels With Pcd 6x139.7 Fit For Japanese Car New Design Car Alloy Wheel Rims 17 18 19 20 22inch |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Land Rover Replica Truck Aluminum Alloy Car Wheel Rims 22 Inch
| Product Name: | 16-22 Inch Replica Land Rover Aluminum Alloy Car Wheel Rims /Truck Wheels |
|---|---|
| Fit For: | Land Rover |
| Material: | A356.2 |
19 Inch Car Universal Aluminum Casting Alloy Wheels Rims With PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 38mm |
| Warranty: | 3 Years |
Customized Step Lip Forged Alloy Wheel 19 Inch For A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114.3mm, 115mm, 120.65mm, 120mm, 127mm, 130mm, 139.7mm, 143.1mm, 165.1mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Material: | Aluminum T6061 |
Muti spoke 17 18 19 Inch casting alloy wheel rim for bmw 3 series 5 series
| Keyword: | Casting Alloy Wheel Rim For Bmw 3 Series 5 Series |
|---|---|
| PCD: | 5x112,5x114.3,5x110 |
| Material: | Aluminum Alloy |
18 Inch Forged Alloy Wheels For Bentley Mercedes Continental GT
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Material: | Aluminum, |
High Strength 5×120 PCD 19 Inch 20 Inch Replica Alloy Wheels
| Material: | Alloy Aluminum |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Finishing: | Chrome/polish/brush |

