All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 22 inch forged aluminum alloy wheels ] match 52 Products.
6 Lugs Aluminum Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 for tacoma f150 toyota land cruiser
| Name: | Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 For Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Finishing: | Many Colors,also Support Customized |
Replica Forged Aluminum Alloy 5×114.3 19 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Replica Alloy Wheels Custom Design Forged Aluminum Wheel 5x114.3 19 Inch Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Heat Resistant 20" 21" 22" 5×112 5×114.3 5×120 Forged Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Heat Resistant 20" 21" 22" 5×112 5×114.3 5×120 Forged Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | Alloy Aluminum |
| Color: | Customized |
Forged 19 20 21 22 Inch Die Casting Steel Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | Forged 19 20 21 22 Inch Die Casting Steel Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Hole: | 5,6,8 |
| Design: | Aftermarket Wheel |
Custom 1 Piece 2 Piece 3 Piece Forged Alloy Wheels
| Name: | KIPARDO Forged Alloy Wheel Customize Design 1 Piece 2 Piece 3 Piece Manufacturer 18 Inch To 24 Inch Available |
|---|---|
| Material: | T6061 |
| Color: | Customize |
Oem 22 Inch Range Rover Replica Wheels 120mm Aluminum Alloy
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Warranty: | 3 Years |
JWL VIA BMW Forged Aluminum Rims Wheels 8.5 Inch 19 Inch
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Material: | ALLOY, Aluminum |
Lightweight Aluminum Alloy 3 Piece Forged Wheels
| Material: | Alloy Aluminum |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Finishing: | Chrome/polish/brush |
M5 M6 Car 20×8.5 20×10 PCD 5×120 Aluminum Alloy Wheels
| Product Name: | M5 M6 Car 20×8.5 20×10 PCD 5×120 Aluminum Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
PCD 6×139.7 17 19 20 22 Inch Off Road Alloy 4x4 Rims
| Product Name: | SUV 4X4 17 19 20 22 Inch Car Rims Offroad Alloy Wheel PCD 6X139.7 Alloy Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

