All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 20 inch car wheel rim ] match 204 Products.
19 Inch Aftermarket Mag Wheels Flow Forming OEM Replacement car rim
| Product Name: | 19 Inch Aftermarket Mag Wheels Flow Forming OEM Replacement Car Rim |
|---|---|
| MOQ: | 1 Set(4 Pc) |
| Wheel Type: | Aftermarket Mag Wheel |
Fuel Saving 18 24 Inch VOSSEN Forged Alloy Wheels
| Product Name: | Fuel Saving 18 24 Inch VOSSEN Forged Alloy Wheels |
|---|---|
| Style: | New Design |
| Color: | Silver,black,brown |
Kipardo 18 inch 19 inch 22 inch car accessories alloy wheels rims with JWL VIA certificated
| Product Name: | Kipardo 18 Inch 19 Inch 22 Inch Car Accessories Alloy Wheels Rims With JWL VIA Certificated |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
10mm ET PCD 114.3mm 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
New design 19x8.5 inch car rims PCD 5x114.3 5x120 replica audi aftermarket alloy wheels
| Product Name: | New Design 19x8.5 Inch Car Rims PCD 5x114.3 5x120 Replica Audi Aftermarket Alloy Wheels |
|---|---|
| Wheel Type: | 2021 Design |
| Product Range: | Casting Wheel, Flow Formming, Forged Wheel |
18x8.5 Pcd 114.3 Aluminum Cast Aftermarket Mag Wheels 5 Holes
| Product Name: | Ready To Ship 5 Holes 18x8.5 Pcd 114.3 Aluminum Alloy Cast Bmw Aftermarket Mag Wheel Rim |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Casting Aluminum 6x114.3 5x127 4x4 Pick Up Truck Rims
| Product Name: | Casting Aluminum 6x114.3 5x127 4x4 Pick Up Truck Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| Color: | Bronze/black |
17 Inch 18 Inch 5x100 5x120 Bronze Casting Alloy Wheels
| Product Name: | Hot Sale 17 18 Inch 5x100 5x120 Alloy Wheel Aftermarket Wheel Rim Made In China |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Aluminum 17 Inch 6 Hole Offroad 139.7 PCD Alloy Wheels
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Warranty: | 3 Years |
Casting 17 Inch 5X114.3 BMW Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | Casting 17 Inch 5X114.3 BMW Alloy Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC(1 SET) |
| Wheel Type: | Good Design |

