All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ multi spoke 6x139 7 wheel ] match 4 Products.
Black Bronze R20 6x139.7 Wheel Multi Spoke Design For Offroad Car
| PCD: | 139.7mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 0~+15 |
| Warranty: | 3 Years |
13 Inch 17 Inch Multi Spoke Black Casting Alloy Wheels
| Product Name: | 13 14 15 16 17 Inch Multi Spoke Black Aftermarket Cast Alloy Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 Inch 6x139.7 Aluminum Tire Rims
| PCD: | 130mm, 120mm, 115mm, 127mm, 139.7mm, 114.3mm, 120.65mm, 5/6/8*100~139.7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Warranty: | 3 Years |
6 Lugs Aluminum Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 for tacoma f150 toyota land cruiser
| Name: | Alloy Wheels 20 Inch 6x139.7 For Toyota Tacoma 4Runner |
|---|---|
| Material: | Aluminum Alloy |
| Finishing: | Many Colors,also Support Customized |
1

