All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ a356 2 17 aluminum wheel rims ] match 144 Products.
A356.2 Aluminum Alloy 5x114.3 6x139.7 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | 2021 New Design 4x4 Alloy Wheel 5x114.3 6x139.7 Offroad Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
A356.2 Matte Black Polished 17inch Off Road Rims
| PCD: | 114.3mm, 127mm, 139.7mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10mm |
| Warranty: | 3 Years |
20 Inch 6x139.7 Rims Aluminum Car Alloy Wheels Matte black color
| PCD: | 127mm, 139.7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Warranty: | 3 Years |
18 Inch 19 Inch 20 Inch A356.2 Aluminum Black Alloy Wheels
| Product Name: | Hot 18 19 20 Inch Aluminum Alloy Wheel Black Machine Face Aftermarket Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
American Sport Car Thin Spoke Concave Alloy Wheels A356.2 Aluminum 19 Inch
| Product Name: | American Sport Car Concave Thin Spoke 15 16 17 18 19 Inch Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Kipardo 22 Inch Forged Aluminum Alloy Wheels 114.3mm PCD
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 130mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Warranty: | 3 Years |
VIA JWL 17×9.0 Aftermarket 4x4 Off Road Rims
| Product Name: | 17X9.0 Aftermarket Wheels With VIA JWL Alloy Wheel Fit For SUV Offroad Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Flow Formming 17 Inch 18 Inch PCD 5x114.3 Alloy Car Wheels
| Product Name: | Alloy Car Wheels 15 16 17 18 Inch Alloy Rim PCD 5x114.3 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
JWL VIA 17x8 16x8 6x139.7 4x4 Off Road Rims With Pcd
| Product Name: | 2021 Hot Selling 4x4 Offroad Wheel 16x8 17x8 Offroad Wheel With Pcd 6x139.7 Alloy Wheels Car Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 Aluminum |
| MOQ: | 4PCS |
Impact Resistant 18 20 22 Inch 4x4 Off Road Rims
| Name: | Offroad Wheels Light Truck Rims 18 20 22 Inch 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X139.7 Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |

