All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 5x112 aftermarket wheels ] match 27 Products.
Aftermarket SUV Sport Car 18 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 18 Inch Aftermarket 5x112 5x120 Rims SUV Sport Car Custom Machined Face Aftermarket Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
19" 5X112 Aluminum Aftermarket Mag Wheels For Benz
| Product Name: | 19" 5X112 Aluminum Aftermarket Mag Wheels For Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Customizable 5x160 PCD Aftermarket Mag Wheels By Flow Formming
| Product Name: | 18x8 PCD 5X100 5X112 5X120 Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 1 Set |
| Wheel Type: | New Design |
Machined Face Car Wheel Rims Aluminum Alloy 19 Inch 5 X 112
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm |
| Warranty: | Structure |
18 19 Inch 5×100 Forged Alloy Wheels
| Product Name: | Customized Size Wheel Rims Aluminum 18 19 Inch 5x100 Car Forged Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
2020 aftermarket car aluminum alloy rim car wheels alloy rim 20 5x112 alloy rim
| Product Name: | 2020 Aftermarket Car Aluminum Alloy Rim Car Wheels Alloy Rim 20 5x112 Alloy Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
19 Inch 20 Inch 5×112 Staggered AMG Replica Rims
| Product Name: | 19 Inch 20 Inch 5×112 Staggered AMG Replica Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

