All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 17 inch staggered alloy wheels ] match 24 Products.
4×4 Car 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 4×4 Car 16×8 17×8 PCD 6×139.7 17 Inch Staggered Rims |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
6x139.7 2500LBS Staggered 17 Inch Casting Alloy Wheels For Range Rover
| Product Name: | 17 Inch 6x139.7 6x114.3 4x4 Aluminum Rims Wheels With Max Load 2500LBS |
|---|---|
| Fit For: | Ranger Rover |
| Material: | A356.2 |
A356.2 Aluminum Alloy 4 Hole 17 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Factory Wholesale New Design 15 16 17 18 19 20 Inch Black Car Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
5 Spoke Machine Face Positive ET 5×120 17 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 15 16 17 18 Inch 5 Spoke Machine Face Positive ET 5x120 Alloy Wheel Rims For Car |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Custom Aluminum Alloy 18 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Customized Size 17 18 Car Aluminum Alloy Wheels 17 Inch Aftermarket Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
18 Inch Forged Alloy Wheels For Bentley Mercedes Continental GT
| PCD: | 130mm, 120mm, 108mm, 115mm, 112mm, 127mm, 100mm, 139.7mm, 98mm, 165.1mm, 114.3mm, 120.65mm, 143.1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Material: | Aluminum, |
VIA 15 16 17 inch Staggered Aluminum Alloy Wheel Rim
| PCD: | 100mm, 114.3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Warranty: | 3 Years 100000km Warranty |
17 18 19 20 22 Inch Staggered Alloy Wheels For Japanese Car
| Product Name: | 17x7.5 Inch Wheels With Pcd 6x139.7 Fit For Japanese Car New Design Car Alloy Wheel Rims 17 18 19 20 22inch |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Replica Forged Aluminum Alloy 5×114.3 19 Inch Staggered Rims
| Product Name: | Replica Alloy Wheels Custom Design Forged Aluminum Wheel 5x114.3 19 Inch Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
Replica Aluminum Alloy 17 Inch Staggered Rims
| Product Name: | 2020 Aluminum Wheel Replica Wheel 17 18 19 20 Inch Alloy Wheel Rim |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |

