All Products
-
Lucas MendesAwesome wheel, good quality and nice design. thank you for your quick response and service -
konstantin kulebakinIt's a trail order, because it's the first time for me to buy forged wheels. Actually,it's well worth! And all of my customers are satisfy quality. I'm planing a new order,Shanghai Rimax very fast delivery,I believe everything can be finished before Chinese holiday!
Keywords [ 17 inch 4x4 wheels rims ] match 119 Products.
Matt Black Aluminium Car Alloy Wheel Rims 20 Inch PCD 6x139.7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Material: | ALLOY, Aluminum |
Casting 17 Inch 5X114.3 BMW Alloy Aftermarket Mag Wheels
| Product Name: | Casting 17 Inch 5X114.3 BMW Alloy Aftermarket Mag Wheels |
|---|---|
| MOQ: | 4 PC(1 SET) |
| Wheel Type: | Good Design |
Impact Resistant 18 20 22 Inch 4x4 Off Road Rims
| Name: | Offroad Wheels Light Truck Rims 18 20 22 Inch 5X114.3 5X139.7 5X130 5X150 6X139.7 Alloy Wheels |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customize |
17 18 19 inch 6x139.7 4x4 matt black offroad wheel Rims
| Name: | 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9,18x9 |
| Width: | 9 Inch |
18" 19" 20" Staggered Aluminum Alloy Car Wheel Rim
| Product Name: | WL Standard 18" 19" 20" Staggered Aluminum Car Alloy Wheels For Wholesale |
|---|---|
| Material: | A356.2 |
| Color: | Customized |
17 Inch PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road Rims For Light Truck
| Name: | Alloy Car Wheel Rim |
|---|---|
| PCD: | 114.3mm, 139.7mm, 150mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
20 Inch 6x114.3 6x139.7 Aluminum Alloy 4x4 Offroad Rims For toyota fj cruisier
| Name: | 20 Inch 4x4 Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 20x9 |
| Width: | 9 Inch |
Machine Face Forged 19 Inch Casting Alloy Rim Fit For BMW
| Product Name: | Multi Size Black Machine Face Aftermarket Casting Alloy Car Rim |
|---|---|
| MOQ: | 4 PCS |
| Wheel Type: | 2021 Design |
Muti Spoke 17 Inch Offroad Alloy Wheel Rims A356.2 Raw Material
| Name: | 17~20 Inch 4x4 Offroad Alloy Car Wheels |
|---|---|
| SIZE: | 17x9 |
| Width: | 9 Inch |
20x12 PCD Spinning 20 Inch 4x4 6x139.7 6x114.3 Off Road Rims
| PCD: | 139.7mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Warranty: | 36 Months |

